MAGNUM PARKET’İN YENİ KOLEKSİYONU: EXTREME

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
MAGNUM PARKET’İN YENİ KOLEKSİYONU: EXTREME
Magnum Parket, Avrupa'da yüzyıllardır yüksek kalite ağaç ürünlerinin işlendiği ve ağaç işlerindeki becerileriyle tanınan Çek Cumhuriyeti'ndeki fabrikasında; zarafet, 1.sınıf kalite, doğaya saygı ve rahat bir yuva arzu edenler için parkeler üretiyor.
 

Amerika'da FSC sertifikasına sahip olan iki parke satıcısından biri olan Magnum Parket, çevre konusunda duyarlı firmalardan biri. Magnum Parket ayrıca Alman Baubiologie Enstitüsü'nün verdiği “Sağlıklı ve Ekolojik Ürün” sertifikasına da sahip. Çevreye duyarlı olan Magnum Parket'in kullandığı patentli “Uniclic” sistemi sayesinde yapıştırıcıya gerek duyulmadan yapılan kurulum ile kimyasal kullanımına gerek kalmıyor ve böylece kurulum esnasında zehirli gazlar açığa çıkmıyor. Magnum Parket, kullandığı ileri teknoloji ve %100 doğal malzemeler ile müşterilerine kaliteli ve geniş bir ürün gamı sunuyor.

Magnum Parket, şu günlerde piyasalara yeni sürdüğü “Extreme” koleksiyonu ile adından sıkça söz ettiriyor. Firma, özel yüzey uygulamaları ile hazırlanan yeni parkelerini eşsiz olarak değerlendiriyor. Koleksiyondaki her bir parke orijinal ve benzersiz. Parkeler, ne kadar ender ve özel olduklarını vurgulamak için tarihsel dönemler kullanılarak isimlendirilmiş. Koleksiyon; Ice Age, Stone Age, Bronz Age, Bronz Age Rochade, Iron Age, Middle Age ve Antique isimli parkelerden oluşuyor.

Magnum Parket, Extreme dışındaki diğer koleksiyonlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Genellikle meşe, akasya, kayın, kiraz, dişbudak ve akçaağaç üzerinde çalışan Magnum Parket'in Exotics koleksiyonu Asya, Afrika ve Güney Amerika kökenli egzotik ağaçlardan oluşuyor. Jatoba, doussie, iroko, merbau, zebrano, panga ve tigerwood gibi birbirinden güzel ve farklı seçenek sunan bu koleksiyon mekanlara zarafet getiriyor. Magnum'un ilgi gören bir diğer koleksiyonu ise AMO koleksiyonu. Bu koleksiyondaki parkelerin rengi oldukça koyu ve bunun sebebi meşenin bir dizi değişik işlemden geçirilmesi. Koleksiyon Castle, Queen, Light, Dark ve Rochade adlı beş farklı seçenek sunuyor.

FSC: Orman Yönetimi Konseyi (Forest Stewardship Council)

22.10.2009
Bu haber 4113 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar