BAHÇELERDE MYDECK SIKLIĞI

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
BAHÇELERDE MYDECK SIKLIĞI
Mustafa Yıldırım: "Uzun ömürlü ve dayanıklı Mydeck ürün yelpazemizle başarı beklen­tilerinizi karşılıyoruz."
 

Parke sektörünün genç ve dinamik firmalarından ASM Orman Ürünleri sektöre ve firmalarının geleceğine yatırım yapmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tu­tarak dayanıklı ve uzun ömürlü ürün­ler sunan firma, yeni showroomlar açmaya devam ediyor. ASM fir­masının sahibi Mustafa Yıldırım, Par­ke Dergisi okurları için ürünlerini ve sektörle ilgili görüşlerini anlattı.

Mydeck ürün çeşitleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

ASM Orman Ürünleri olarak Mydeck ürün yelpazemizde ağırlıklı decking malzemeleri ve değişik parke çeşitleri mevcut. Bunlar: Ipee, Basra Lokus, Itauba, Tatajuba (Kawudu), Jatoba, Snakewood, Rod Ekabbes, Gelekab-bes, Purplehart (Amarant) gibi Gü­ney Amerika ağaç çeşitlerinden olu­şuyor.

Ürünlerinizi piyasaya nasıl sunuyor­sunuz?

Hizmet olarak tomruk satışı, kereste -taslak olarak veya finiş mamul- ve uygulamalı satış yapmaktayız. Uygu­lama konusunda kaliteli taşeron uz­man personellerimizle irtibat kuruyo­ruz.

Ürünleriniz içinde favoriniz var mı?

Ipee ağacımız bizim favorimizdir ama tabi ki ithal ettiğimiz tüm ağaç ürünlerimiz lif dolgunlukları yoğun sert ve suya dayanıklı 50 yıla kadar ömürlü çok kaliteli ağaçlardır. Güvenilir ve yenilikçi bir ahşap fir­ması olarak müşteri memnuniyeti bi­zim için çok önemli ve bu yüzden tüm ürünlerimizi en iyi kalitede sun­maya çalışıyoruz.

Müşterilerinizin ürünlerinizde beğen­diği en önemli özellik nedir?

Müşterilerimizin beklentisi ürünün uzun ömürlü ve dayanıklı olması. Biz bunu Güney Amerika ağaçlarını ter­cih ederek mümkün olan en üst sevi­yeye çekiyoruz.

Ürünlerinizin uzun süre kullanılması için dikkat edilmesi gereken hususlar neler?

Ürünlerimiz suya dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu için yapılması gereken çok fazla bir şey yok. Suya dayanıklı ıslak zemin ağaç çeşitleri bakımı se­nede 1 kereye mahsus teak yağı sü­rülerek yapılırsa uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.

Önümüzdeki sene için yeni plan­larınız var mı?

Sene içinde Bodrum'da yeni bir showroom açtık ve bayilikler vermiş

durumdayız. Bu sezonun iyi geçtiğini gördük ve önümüzdeki sene için da­ha fazla ürün stoğu ve birçok farklı çeşitlerimizle hazırlanmaktayız.

Parke sektörü ve bu sektörde basan için ne düşünüyorsunuz?

Sektörümüz sabırlı olunması gereken bir sektör. Sonuçta talep doğal ürün ve kaliteli hizmet veren firmalara yö­nelmektedir. Biz de firma olarak yük­sek kaliteli ürünler ve en iyi hizmeti sunarak bu sektörde emin adımlarla ilerlemeyi hedefliyoruz.

19.08.2009
Bu haber 3382 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar