ŞERİFOĞLU ÜRÜNLERİNDE KAMPANYA SÜRÜYOR

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
ŞERİFOĞLU ÜRÜNLERİNDE KAMPANYA SÜRÜYOR
Tünay Aydın: “Memnuniyet, Şerifoğlu markasının, dün olduğu gibi bugün de sektörde sahip olduğu yeri açıklayan anahtar kelimedir.”

Piyasada bulunan ürün seçenekleri ile sektörün önde gelen markalarından biri olan Şerifoğlu Parke, lamine parkeyi yaygınlaştırma konusunda oldukça iddialı. Gelecek nesillere sağlıklı bir yaşam bırakabilmek ideali doğrultusunda Şerifoğlu Parke, başlattığı “25 TL'ye lamine parke” kampanyasını 2009 yılının sonuna kadar sürdürecek. ARF Mimarlık ve Dekorasyon'un sahibi Tünay Aydın, hem satışa sundukları Şerifoğlu ürünlerini, hem kendi firmasını, hem de sektöre dair beklentilerini Parke Dergisi okurları için dile getirdi.

Kısaca firmanızdan bahseder misiniz?

ARF Mimarlık ve Dekorasyon olarak 40 yıllık baba mesleğimizi icra ediyoruz. Şirketimiz önceleri Beşiktaş'ta Çırağan caddesinde bulunuyordu. Daha sonra ise Küçükyalı İdealtepe'de, Şerifoğlu Parke olarak müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Mimari projelerimizle yüksek mimar olan oğlum Arif Aydın ilgilenmektedir. Bir aile şirketi olarak kuşakta kuşağa müşterilerimize hizmet vermenin gururu içindeyiz.
 
Şerifoğlu Parke'nin sektördeki konumundan bahsetmek gerekirse neler söyleyeceksiniz?

Bizi tek yapan en büyük özellik Türkiye'de lamine parkeyi laminat fiyatına, yani sadece 25 TL'ye satan ilk ve tek firma olmamızdır. Türkiye'nin her noktasına hizmet vermekteyiz ve ayda 50.000m2 malzeme gönderiyoruz. Bu da sektörde, Şerifoğlu Parke'nin sahip olduğu konumu ifade etmek için belirleyici bir unsurdur. Ürün kalitemizin tartışılmaz oluşu ve 10-15 yıldır bu işi yapan, güvenilir, deneyimli ve usta bir ekiple çalışıyor olmamız sektördeki yerimizi sağlamlaştırdı. Tüm bu unsurlar bir araya geldiği zaman ortaya müşteri memnuniyeti çıkıyor. İşte bu “memnuniyet” Şerifoğlu markasının, dün olduğu gibi bugün de sektörde sahip olduğu yeri açıklayan anahtar kelimedir. Biz de ARF Mimarlık ve Dekorasyon olarak ekibimizle bu memnuniyeti oluşturmaya devam ediyoruz. Ayrıca Şerifoğlu Outlet olarak Türkiye'de tek olmakla beraber, bütün ürünlerimizde en ucuz fiyatların bizde olduğuna dair garanti vermekteyiz.

Firmanızın lamine parkeye yönelmesindeki etkenler nelerdir?

Lamine parkeye yönelmemizdeki en büyük etken kullanıcılardan gelen talepler oldu. Masif parke kullanımında en büyük sorun zaman içinde parkenin aralarının açılmasıydı. Müşterilerden gelen şikâyetlerin çoğu bu yöndeydi ve bu sorunu cila şikâyetleri takip ediyordu. Biz de müşterilerden gelen sese kulak vererek lamine parkeye yöneldik. Satışa sunduğumuz Şerifoğlu markasına ait lamine parkelerinin üst yüzeyi, ultraviyole ışınları ile hiçbir ustanın yapamayacağı şekilde, sekiz kat cila atılmış olup çizilmeye karşı güçlendirilmiştir. ARF mimarlık ve Dekorasyon olarak Şerifoğlu Lamine Parke'nin tüm ürünlerinin yanı sıra laminat parkede Emotion, Harmony, Swing, Kaındl, Çamsan ve Berry Floor ürünlerini de satışa sunmaktayız. Parke yan ürünleri olarak; şilte, strafor, laminat süpürgelik, lamine süpürgelik, satışlarımız da mevcuttur.

Parke sektöründeki güncel gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

Uzak Doğu'dan gelen laminat parkelerin sağlıksız ve kalitesiz oluşu müşteriyi lamine parkeye yönlendirmiştir. Şerifoğlu Parke, teknolojiyi yakından takip etmekte olup bütün dünyada kalitesini ispatlamıştır. Şu anki parke sektörü, laminat furyasından kurtulup eskisi gibi ağaca yani doğal malzemeye yönlenmiştir. Bu tercih ağacın doğal, sağlıklı ve ses çıkarmaz oluşundandır. Ayrıca kriz, birçok küçük esnafı piyasadan silmiştir. Bizim de bu kriz ortamındaki şirket politikamız emin ve güvenilir adımlarla ilerlemektir. Gelecekte ise sağlıklı nesiller yetiştirmek ve onlara iyi bir gelecek oluşturmakiçin lamine parkeye yönelimin artmasını dilemekteyiz.

Tanıtım çalışmalarınızdan ve gerçekleştirdiğiniz projelerinizden bahseder misiniz?

Türkiye'de ve yurt dışına servisimiz mevcuttur. Oluşturduğumuz web sitemiz www.arfparke.com detaylı tanıtım bilgilerini içermektedir. Sitede, bütün ürünlerimiz mevcuttur. Bu anlamda webten yapılacak en basit aramada, kullanıcıların, ARF Mimarlık ve Dekorasyon'a ve satışa sunduğumuz tüm markaların ürünlerine kolayca ulaşabilmesi sağlanmıştır. İnternet çağını yaşadığımız için en büyük tanıtım ve reklam çalışmalarının internet üzerinde gerçekleşiyor olması da normaldir. Bizim sitemiz de sürekli olarak güncellenmektedir. Gerçekleşen projelerden bahsetmek gerekirse, 2008 ve 2009 yılında; Maya Residence, Sortie, Esenboğa VIP, Çamlıca Konakları, Kopuz İnşaat, Özdoruk Konakları, Ataşehir Erguvan Evleri ve bunun gibi çalışmaları hayata geçirdik. Bu gibi projelerin içinde daha sık yer alarak, toptan ve perakende satışlarımızı artırmayı hedefliyoruz.

Halen devam eden kampanyanızdan bahseder misiniz?

Çocuklarımıza daha sağlıklı ve daha güzel bir gelecek bırakmak için ahşap kullanımının yaygınlaştırılmasını destekliyoruz. Bu sebeple, yani müşterilerimizi doğal ahşap malzeme kullanmaya teşvik etmek amacıyla, “25 TL'ye lamine parke” kampanyamızı 2009 yılı sonuna kadar devam ettirmeyi planlıyoruz. Aldığımız bu kararla, gelecek nesillerin anti-kanserojen ürünler sayesinde, sağlıklı ve güzel bir yaşam sürdürmelerini sağlayacağımızı umuyoruz.

04.06.2009
Bu haber 7645 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar