Bosch’un 2.0 Ah aküleriyle daha uzun ve etkin çalışın!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
Bosch’un 2.0 Ah aküleriyle daha uzun ve etkin çalışın!

Profesyonel el aletleri kullanıcılarının en büyük yardımcısı Bosch, çalışma yaşamını kolaylaştıracak teknolojik ve yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor.

Mevcut 1.3 Ah akülere göre en az yüzde 50 daha uzun çalışma süresi sağlayan yeni 2.0 Ah Bosch aküler, 10.8 Volt sınıfındaki el aletleri içinde,
en yüksek performansı sunuyor.

  • Dayanıklılığı ve ürün çeşitliliğiyle profesyonel kullanıcıların güvenilir iş ortağı olan Bosch, aynı voltaj kategorisindeki tüm Bosch profesyonel aletlerle uyumlu 2.0 Ah aküleri pazara sunuyor.
  • Gelecekte, tüm 10.8 volt profesyonel el aletlerinde 2.0 Ah akülerden yararlanmayı planlayan Bosch, böylece mevcut 1.3 Ah akülere oranla en az yüzde 50 daha uzun çalışma süresi sağlıyor. Performansı da yüzde 15’e kadar artıran Bosch’un yeni ürünleri, 10.8 volt serisi içindeki tüm aletlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.
  • GSR 10,8-2-LI profesyonel akülü vidalamada 2.0 Ah akü kullanıldığında, yumuşak bir vidalama uygulamasında dönme momenti 13-15 mm’ye kadar artırılabiliyor. Bosch’un ‘Esnek Güç Sistemi’ni de kullanan aküler, 1.3 Ah nesil kadar kompakt ve hafif. Aynı zamanda aletin ağırlığında bir artışa neden olmaksızın, çalışma süresini yüzde 50 artırabiliyor.

2.0 Ah aküler, profesyonel 10.8 volt aletler için, uzman perakende satış noktalarında şubat ayından itibaren satışa sunulacak.

  • Lityum-iyon akülü aletlerde ve akü teknolojisinde çığır açan Bosch, ilk profesyonel lityum-iyon akülü vidalama makinesi olan GSR 10,8 V-LI’yi pazara sunduğu 2005’ten beri, kompakt ve güçlü bir seri olan 10.8 volt serisini genişletmeye devam ediyor. Bu ilk ürünü, zaman içinde tilki kuyruğu, darbeli matkap, denetim kamerası gibi ürünler dahil olmak üzere 14 farklı kompakt akülü alet takip etti. Bugün, öncü vidalama makinesi GSR 10.8 V-LI’nın varisleri olan GSR 10.8-LI ve GSR 10.8-2-LI, yılda yaklaşık 400.000 adet global satış adedine ulaşmış bulunuyor.
29.01.2013
Bu haber 3709 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar