AHŞAP ZEMİNLER YENİDEN YORUMLANIYOR

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
AHŞAP ZEMİNLER YENİDEN YORUMLANIYOR
Özgür Özgün, “Çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, üst düzey estetik anlayışı ile Starclick tüketiciyle buluştuğu ilk günden itibaren beğeni topladı. Avrupa standartlarının da üzerinde bir kaliteye sahip olan Starclick 10 yıl garantili.”

2011 yılının ilk 6 ayında firma kimliğini ön plana çıkarmaya yönelik çalışmalar yürüten Starwood Yapı Marketleri A.Ş., ikinci yarıda ise alt yapı çalışmalarını güçlendirdi. Türkiye genelinde ‘her şehirde bir yapı market’ hedefiyle kararlı adımlar atan Starwood Yapı Market A.Ş, yurtdışında da var olmak için çalışmalarını sürdürdü. 2012’de hem büyümeyi hem de daha kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen şirket kararlı adımlarla ilerliyor.
Mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektöründe Türkiye’de farklı bir kulvarda lider olmak amacı ile yola çıkan Starwood Yapı Marketleri A.Ş., yaklaşık 4 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye genelinde 27 yapı market sayısına ulaşmanın heyecanını yaşıyor. Sektörde yer aldıkları ilk günden bu yana ‘her şehirde bir yapı market’ hedefiyle çalışarak, her zaman daha iyi yerlere gelmek amacıyla hareket eden Starwood Yapı Marketleri A.Ş., alanında örnek bir firma olarak gösteriliyor. 


İstanbul’da İkitelli, Avcılar, Sultanbeyli, Modoko’da, Adana, Adıyaman, Ankara, Antalya, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Fethiye, Gaziantep, Isparta, İzmir, Kayseri, Konya, Tokat Niksar’da, Erzurum’da Çarşıda da olmak üzere 2 noktada, Eskişehir’de 3 noktada, Giresun’da 2 noktada hizmet veren ve İstanbul Anadolu Yakası’nda 3’üncü nokta olarak yakın zamanda Fetih Mahallesi’nde açılan Starwood Yapı Marketler hızla çoğalmaya devam ediyor ve bulunduğu her noktada ses getiriyor. Yine son dönemde açılışı gerçekleşen Antalya Starwood Yapı Market’in açılış kurdelasını MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan kesti. Sırada İstanbul’da 6. nokta, Ordu, Tokat, Muş, Alanya, Niğde ve Kocaeli Starwood Yapı Marketler var. 2012 yılında hizmete girecek olan bu noktalarda da hazırlık çalışmaları son hızla devam ediyor.
2012 yılının planlarındaki öncelikli hedeflerini anlatan Starwood Yapı Marketleri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Özgün, “2011’de firma kimliğini ön plana çıkarmayı öncelikli amaçlarımızdan biri olarak değerlendirdik. Bilgi işlem alt yapısına yönelik çalışmalarımız sürüyor. Bu kapsamda, depolarımızdaki mevcut sistemimize dünya standartlarında düzenlemeler getirmek için çalışmaya başladık. Müşteri satışı, franchise ve kendimize ait bayi sayısının artışıyla birlikte müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla, alt yapı yatırımlarına önem vermekteyiz. Franchiselarımız, ihracat müşterilerimiz ve yüksek cirolu daimi müşterilerimizin dahil olduğu B2B sistemi ile internet üzerinden her türlü ticari işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Hedefimiz; karmaşadan uzaklaşarak rahat işlem yapabilmek ve gittikçe artan ürün gamımız sonucunda daha seri ticari işlem ve sevkiyat yapmaktır. İş ortaklarımız, rekabetçi fiyatlar ve zengin ürün çeşidi ile bulundukları illerde gerçekleştirdikleri işlerle ses getirmektedirler.” diye konuştu. Özgün, ankastre, diğer teknik hırdavat ve kimyasal ürünlerin yanı sıra “starclick” laminant parke ve “tiviti” kulp markaları ile de ürün çeşitlerinin arttığının bilgisini verdi. “Müşterilerimize laminat parke grubunda da Starclick markasıyla avantaj sunmaya devam edeceğiz. Çam, meşe, kayın, iroko, ladin, ceviz, kiraz olmak üzere şu an yedi desenimiz mevcut. 31. sınıf AC/ laminat parke üretimi yapılmaktadır. Starclick’i tüm Starwood Yapı Marketlerde bulmak mümkün.” diyen Özgün ekledi.
“Tutkalsız, pratik ve kolay monte edilen ‘click sistem’i Starclick markasıyla ahşap zeminleri yeniden yorumladı. Çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, üst düzey estetik anlayışı ile Starclick tüketiciyle buluştuğu ilk günden itibaren beğeni topladı. Avrupa standartlarının da üzerinde bir kaliteye sahip olan Starclick 10 yıl garantili. Starclick; kolay montajı, leke tutmayan, çizilmeyen, darbeye ve kimyasal maddelere dayanıklı yüzeyi gibi üstün özelliklerinin yanı sıra istenildiğinde herhangi bir tahribata uğramadan sökülüp takılabiliyor.”

YURTDIŞI DA HEDEFLERİMİZ ARASINDA
Çalışan elaman sayısının 300’e yaklaştığını ifade eden Starwood Yapı Marketleri A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Işık da, “Bu sayı şu an anlaşılmış yerler ile proje aşamasındaki açılacak yeni Yapı Marketlerle daha da artacaktır. Hedefimiz; Türkiye genelinde her şehirde bir yapı market. Şu an itibariyle mevcut olduğumuz şehirler dışında bizlerle iş ortaklığı yapmak isteyen herkese kapımız açık. İhracat bölgelerinde mevcut diyalogumuzun olduğu ticaret yaptığımız firmalarla da yurt dışında Yapı Marketler kurmaya başladık. İran Tebriz’de 600m2 alanda, Türkmenistan Aşgabat’ta 1.000m2 alanda mağazalarda hizmet veriyoruz. Frenchasing sistemiyle yurtdışı büyümesini sürdürüp yıl içerisinde Azerbaycan ve Kazakistan’da da mağaza açmayı planlıyoruz.” şeklinde konuştu.

STARWOOD’DA HER ZAMAN EN İYİSİ
Merkezi İstanbul İkitelli Keresteciler Sitesi olan Starwood Yapı Marketler, bulundurduğu ürün grubu ve sunduğu hizmet kalitesiyle Türkiye’de, bulunduğu kulvarda en iyisini gerçekleştirmeyi hedefliyor. 
250’ye yakın tedarikçi, yaklaşık 60 bin ürün çeşidi, yatırdığı sermayenin büyüklüğü ve mevcut yapısıyla çok daha iyi yerlere gelme arzusunda olan şirketin ürün gruplarının içinde Blum, Teka, Sliverline, Samet ve Türkiye’de tek satıcısı olduğu Titus bağlantı elamanları gibi yaklaşık 250’ye yakın marka mevcut. 
Bunların yanında Renno, 222, Nanofix, Starlock, Biagi Menteşe gibi yeni markalar ile pazarda kaliteli ürün çizgisinden ayrılmadan rekabetçi fiyatlar ile mücadele veriyor.
Starwood Yapı Marketler ürün çeşitliliğine hem uzak doğudan hem de Rusya’dan F/F Playwood’u ekleyerek, 2012 yılında ithalatını yapmayı da planlıyor.
16.04.2012
Bu haber 3953 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar