SIRADIŞI YIL, SIRADIŞI PARKELER!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
SIRADIŞI YIL, SIRADIŞI PARKELER!
2012 yılında mozaik parke uygulamaları da, bulunduğu mekana sıradışı bir hava kattığı için tüketici tarafından tercih edilecek parke çeşitlerinden olacak. 

2012 yılı beraberinde getireceği değişimler açısından, sabırsızlıkla beklenen yıllardan biriydi. 2012 yılına girdiğimizde her alanda olduğu gibi, parke alanında da büyük değişimler yaşadık. Seçenekler çoğaldı, tüketici farklı ve sıra dışı ürün taleplerinde bulunmaya başladı. Parke, dekorasyonun olmazsa olmaz unsurlarından biri olarak, renk ve tasarım yönünde gitgide zenginleşti. 2012 yılında parke dünyasında neler olacağını ve 2012 parke modasını araştırdık.


Teknoloji gelişip, tüketici bilgi bombardımanına tutuldukça, bilinçlenmesi de aynı ölçüde artıyor. 2012 yılına girdiğimiz şu zamanlarda üretici, karşısında her anlamda daha bilgili bir tüketici buluyor. Soran, sorgulayan ve en önemlisi farklılık arayan…

Parke sektörü de bu konuda gerekli atılımları yapmış olacak ki, 2012 yılı için karşımıza farklı, zengin ve sıra dışı parke seçenekleri ile çıkıyor. Kişiye ve dekorasyona özel parke tasarımları 2012 yılında ön planda. 
Doğal bir görünüm ya da organik bir yaşam tarzı benimseyenler için, tamamen doğal renkte, eskitilmiş veya bambu parke seçenekleri mevcut.
Canlı ve enerjik bir ortam yaratmak isteyenler için ise renkli ve desenli parke seçenekleri var. Çiçek desenli, renkli, ya da düz şerit halinde farklı renkte parkeler bu yılın trendleri arasında olacak.
Daha ağır ve klasik bir mekan yaratmak isteyenler için ise orta, göbekte daha klasik desenlerin ağırlıkta olduğu parkeler, tüketicinin beğenisine sunuluyor. Bu tasarımlar daha çok geniş salonların orta göbeklerine ya da geniş antrelerin orta bölümlerine uygulanabiliyor.
2012 yılında mozaik parke uygulamaları da, bulunduğu mekana sıradışı bir hava kattığı için tüketici tarafından tercih edilecek parke çeşitlerinden olacak. 
Tüm bu farklılıklar göz önüne alındığında 2012 parke trendleri için, neredeyse duvar kağıdı çeşitliliği ile yarışıyor demek yanlış olmaz. Gelecek yıllarda ise zemin tasarımında daha uç örneklerle karşılaşacak gibi görünüyoruz.
16.04.2012
Bu haber 3326 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar