YENİ ÜRÜNLER VE PROJELER YOLDA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
YENİ ÜRÜNLER VE PROJELER YOLDA

Mehmet Karahasanoğlu: “Yeni projelerimiz 32 class Elit Collection ile yüzey karakteri ahşap görünümlü, sonsuz desenli yivli parkelerimiz olacaktır. Ayrıca lamine pazarına alternatif 10 milimetre veya 12 milimetre kalınlıkta yivli, özel ahşap yüzeyli ithal ürünler de getirmeyi planlıyoruz.”

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük entegre orman ürünleri tesislerinden biri olan Vezirağaç, 1953 yılında beri, yoluna yeniliklerle büyüyerek devam ediyor. Ar-Ge çalışmalarını TÜBİTAK desteği ile yürüten Vezirağaç, insan sağlığını her şeyin üstünde tutuyor ve çalışmalarını bu temel prensip ışığında yürütüyor.

Dünya pazarındaki hızlı gelişime yeni ürünleriyle ayak uyduran Vezirağaç, Türkiye pazarında da yeniliklerin öncüsü olmayı hedefliyor.

Parke Dergisi için sohbet ettiğimiz Mehmet Karahasanoğlu, Vezirağaç’ın yeni projelerini ve ürünlerini anlattı. Vezirağaç’taki görev tanımım Pazarlama ve Satış Müdürü’dür. Bu görev piyasadan, müşterilerden ve rakiplerden gelen verilerle doğru ürünleri pazara sunmaktan geçer.

Dolayısıyla bu süreçte doğru kağıdın seçilmesi, üretilmesi, pazara sunumu ve daha sonrasında da pazar tepkilerine göre stoğun ideal şekilde takibinden ibarettir. Bu görevi ifa ederken bizim tek kılavuzumuz müşterilerimizdir.

Parke sektöründe şu an standart olarak satılan Elegance Serisi ve ucuz konseptte olan Colour serimizle yer almaktayız. Ayrıca yakın zamanda parlak yüzeyli laminat parkemiz Glossline serisini de pazara sunacağız.

Yeni projelerimiz 32 class Elit Collection ile yüzey karakteri ahşap görünümlü, sonsuz desenli yivli parkelerimiz olacaktır. Ayrıca lamine pazarına alternatif 10 milimetre veya 12 milimetre kalınlıkta yivli, özel ahşap yüzeyli ithal ürünler de getirmeyi planlıyoruz. Bu sezon pazarda gelişen parlak yüzeyli parkeler talep görmeye başlamıştır.

25.10.2011
Bu haber 3642 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar