3. CAMİ DONANIMLARI FUARI GAZİANTEP’TE DÜZENLENİYOR

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
3. CAMİ DONANIMLARI FUARI GAZİANTEP’TE DÜZENLENİYOR

Marka Fuarcılık tarafından 2 yıldır İstanbul’da düzenlenen Cami Donanımları Fuarı, 18-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında İslami Moda Fuarı ile birlikte Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

2 yıldır İstanbul’da büyük bir başarıyla düzenlenen Cami Donanımları Fuarı, 2012 yılında Gaziantep’te düzenlenecek.

Marka Fuarcılık’tan yapılan açıklamaya göre, özellikle Ortadoğu’dan gelecek ziyaretçiler ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki cami yapımı gözönüne alınarak 3. Cami Donanımları Fuarı’nın Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenmesi kararı verildi.

Cami Donanımları Sektörü’nün bir çok kuruluşunun önerisiyle alınan bu kararla 2012 yılında fuarın %75 oranında büyümesi bekleniyor.

3. CAMİ DONANIMLARI FUARI KATILIMCILARI

Camilerimizin yapımı ve onarımı sürecinde ihtiyaç duyulan makine halıları, el halıları, çini, seramik, mermer, ahşap ürünler, kurşun kubbe, alüminyum kubbe, alem, süslemeler, halı altı ısıtma sistemleri, avize, aydınlatma, havalandırma, genel ısıtma, ses sistemleri, görüntü sistemleri, elektronik levhalar, otomatik kapılar ve konuyla ilgili dünyanın en kaliteli ürünlerinin yerli, yabancı üreticileri, satıcıları, uygulamacıları bu fuara katılacak.

3. CAMİ DONANIMLARI FUARI TANITIM ÇALIŞMALARI

Ulusal gazetelerde reklam kampanyaları ile en geniş kitleler bilgilendirilecektir. Türkiye’nin dört bir yanındaki camilere ve kentlerin yoğun bölgelerine afiş asılacaktır. Mart ayında radyo kampanyası başlatılacaktır.

Aylık dergilerin Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan sayılarında ilanlar ve ücretsiz fuar giriş davetiyesi dağıtılacaktır. Parke, Halı ve Zemin Dergileri’nin ulaştığı binlerce mimara, mühendise, inşaat firmasına; cami derneklerinin yöneticilerine özel davetiye gönderimi yapılacaktır.

3. CAMİ DONANIMLARI FUARI ETKİNLİKLERİ

2012 Cami Donanımları Fuarı’nın ikinci günü olan 19 Mayıs Cuma günü akşamı, fuar katılımcı firmalarına yönelik bir toplantı düzenlenecektir. Böylelikle birbirleriyle alışveriş yapma imkanı olan katılımcı firmaların bir araya gelmeleri sağlanacaktır.

Fuar süresince her gün değişik malzemeler konusunda düzenlenecek paneller ve demolarla cami donanımları üzerine bilginin arttırılması sağlanacaktır. Katılımcı firmaların fuar çerçevesinde düzenledikleri özel ürün tanıtım toplantıları ile fuarda canlılık olacaktır.

3. CAMİ DONANIMLARI FUARI’NI KİMLER ZİYARET EDECEK?

2012 Cami Donanımları Fuarı’nı cami derneklerinin yöneticileri, mimarlar, mühendisler, dekoratörler, inşaat firması yöneticileri ile cami yaptırmak isteyen hayırseverler ziyaret edecekler.

24.10.2011
Bu haber 3659 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar