LAMİNAT PARKE SÜPÜRGELİKLERİNİN YENİ YILDIZI

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
LAMİNAT PARKE SÜPÜRGELİKLERİNİN YENİ YILDIZI

Hüsnü Ataman: Ülkemiz ekonomik istikrarını devam ettirdiği sürece firmamız da iç vedış pazarda hedef büyüterek yoluna devam edecektir.

Başkentliler Ahşap Profil, sektörün önde gelen markalarından Uzman Grup ile birlikte yürüdüğü yolda, özellikle laminat parke süpürgelikleri konusunda şimdiden sektörün en güvenilir isimlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Kısa sürede yarattığı bu güven duygusu sayesinde sektörün hızla büyüyen markalarından biri haline gelen Başkentliler Ahşap Profil, kendi alanında pazarda büyük bir payı da elinde tutuyor.

Yeni yatırımları ve kartelasına eklediği yeni ürünleriyle bu istikrarlı büyümeyi koruyan firma, yeni projeleriyle önüne koyduğu hedeflerin çıtasını da yükseltiyor. Başkentliler Ahşap Profil’den Hüsnü Ataman, firmasını ve yeni ürünlerini Parke Dergisi’ne anlattı.

Parke sektörüne 2004 yılında başlamış olan Başkentliler Ahşap Profil Sanayi, şirket misyonunu kaliteli müşteri ilişkileri ve satış sonrası hizmet üzerine kurmuş ve bu misyonu başarıyla yansıtarak, kısa zamanda sektörde isim sahibi olmuştur.

Başkentliler Ahşap Profil Sanayi, istikrarlı yükselişini 2009 yılında Dalman Profil markası ile laminat parke süpürgelik üretimine girerek bugüne kadar devam ettirmiştir. Şu an, aylık 2 milyon metrekareye ulaşan süpürgelik üretim kapasitesi ile iç pazarın %30’unu elinde tutan firmamız, yeni kuracağımız 5. hat üzerinden ise, MY POLO PROFİL markasıyla kapasitesini %20 arttırmayı amaçlamaktadır.

Dış pazara yönelmeyi amaçlayan Başkentliler Ahşap Profil Sanayi ayrıca bu yılsonuna kadar süpürgelik firmaları arasında en kaliteli ve en çok kazandıran isim olmayı hedeflemektedir. Ülkemiz ekonomik istikrarını devam ettirdiği sürece iç ve dış pazarda firmamız da hedef büyüterek yoluna devam edecektir.

Bu öngörüye dayanarak 2012 yılı için ürün gamımıza prestij ve fark yaratacak ürünler eklemeyi hedeflemekteyiz.

Başlıca önceliğimiz ise, belirttiğimiz gibi bayilerimize “para kazandıran”, tüketicinin arayıp da bulamadığı ve fiyatına itiraz etmeyeceği bir ürün kartelası oluşturmaktır.

03.08.2011
Bu haber 5226 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar