AMAÇ, HİZMET KAVRAMINI DEĞİŞTİRMEK

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
AMAÇ, HİZMET KAVRAMINI DEĞİŞTİRMEK

Haluk Demirtaş: “Silko olarak temel hedefimiz, yüksek kaliteli ürünlerimizle en iyi hizmeti,en uygun fiyata zamanında teslim etmek ve satış sonrası destekle de müşterilerimizineksiksiz memnuniyetini sağlamaktır.”

11 yıl önce kurulan Silko, hizmet kavramını değiştirmeyi amaçlayan çalışmalarıyla yapı kimyasalları sektöründe önemli bir yer tutuyor.

Türkiye’de ilk defa üretim ve dağıtımını yaptığı silikonize mastik ağaç grubu ile özellikle parke sektörüne yönelik bir yenilik sunan Silko, tanıtım çalışmalarıyla da yeniliklerini destekliyor.

Silko’nun Genel Müdür Yardımcısı Haluk Demirtaş, Parke Dergisi için Silko’nun hizmet politikası ve ürünleri hakkında bilgi verdi.

Silko, yapı kimyasalları sektöründe tüm Türkiye genelinde bilinen lider kuruluşlardan biridir. Yüksek ürün kalitesi, tam dolum, geniş ürün yelpazesi ve istikrarlı fiyat politikamız ile yapı sektörüne farklı bir ses getirmeyi amaçlamaktayız.

Türkiye genelinde her noktaya, alım miktarı ne olursa olsun, ürünlerimizi uzman satış ekiplerimiz tarafından ulaştırmakta ve kaliteli ürün kullanımının yaygınlaştırılmasını hedeflemekteyiz.

Ana ürün gruplarımız içinde silikon, mastik, poliüretan köpük, sert PVC yapıştırıcıları, hızlı yapıştırıcı ve deniz tutkalı gibi ürünleri sayabiliriz.

Silikonize mastik ağaç grubumuz ise özellikle parke sektörüne yönelik olan bir yeniliğimizdir.

Yaklaşık 3 ay önce Türkiye’de ilk defa bizim üretim ve dağıtımını yapmaya başladığımız silikonize mastik ağaç grubunda en çok talep gören renkler arasında, açık ceviz, akçaağaç-ladin, gülmaun, kiraz ve kayınmeşe bulunmaktadır.

Çalışmalarımızla, sektörümüzdeki satış öncesi ve sonrasına dair hizmet kavramına farklı bir bakış açısı getirmeyi ve sektörümüze ışık tutmayı amaçlıyoruz.

Tüm Silko çalışanları olarak, sürekli olarak öğrenme ve gelişme düşüncesini kendimize ilke edindik.

Tüm bu çalışmalarımızı destekleyen tanıtım faaliyetlerimiz dâhilinde, parke sektöründe en çok tanınan ve en çok noktaya dağıtımı yapılan derginizde parke sektörüne yönelik ürünlerimizin reklamlarıyla yer almaya devam edeceğiz.

Bu reklamların etkilerine ve geri dönüşlerine göre reklam ve tanıtım programımıza yön vermeyi planlıyoruz.

10.06.2011
Bu haber 2948 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar