PARKE SEKTÖRÜ İÇİN 4 BÜYÜK GÜN YAKLAŞIYOR!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
PARKE SEKTÖRÜ İÇİN 4 BÜYÜK GÜN YAKLAŞIYOR!

Nurgül Şensoy: "Zemin Fuarı’na verilen destek, sektörün içinde bulunduğu koşullar ve ekonominin son aylardaki genel durumu göz önüne alındığında, önemli bir mesaj niteliği taşıyor."

Zemin Sektörü’nde heyecanla beklenen, sektörün nabzını tutan, ticari seyrine yön veren 11. Uluslararası Zemin Fuarı için geri sayım başladı. Yeni işbirliklerinin ve yeni bağlantıların da temellerinin atılacağı fuar, 19- 22 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Başarılı fuarların değişmez ismi olan Marka Grup, Zemin Fuarı’nda da zemin sektörüne ve fuarcılığa dair tecrübelerini en üst seviyede sergileyerek, Türkiye ve Avrasya’nın en büyük Zemin Fuarı’nın altına imzasını atmanın gururunu yaşıyor.

Zemin sektörünün Türkiye ve Avrasya’yı kapsayan en önemli buluşma tarihi bu sene, 19-22 Mayıs olarak belirlendi. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan 11. Uluslararası Zemin Fuarı, karlı işbirliklerine ve gelecek vadeden yeni bağlantılara ev sahipliği yapmanın yanı sıra, sektördeki tüm yeniliklerin vitrine çıkacağı en önemli arena olarak da önem kazanıyor.

11. Uluslararası Zemin Fuarı, her sene olduğu gibi bu sene de, sektörün önde gelen isimlerinin yanı sıra, müteahhitleri, mimarları ve yabancı ülkelerin büyük zemin alıcılarını da bir araya getirerek, tüm ziyaretçileri zemin dünyasının son yenilikleriyle tanıştırmaya hazırlanıyor. Uluslararası Zemin Fuarı’nın arkasındaki isim ise, her başarılı fuarda olduğu gibi yine değişmiyor.

Marka Grup, Zemin Fuarı’nda sektöre ve fuarcılığa dair tecrübelerini birleştirerek adeta bir “Zemin Show”a ev sahipliği yapıyor.

Sektörün her kesiminden birçok firmanın Zemin Fuarı’na gösterdiği büyük ilgi, 2011 yılına dair, sektöre hâkim iyimserlik havasını vurguluyor.

Katılımcıların bu ilgisi, sadece bu yıla dair beklentileri yansıtmıyor, ilginin diğer bir nedeni de geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen Zemin Fuarları’nın kazandığı başarılar.

Bir basın toplantısı ile görüşlerini açıklayan Zemin Fuarı’ndan sorumlu Marka Fuarlar Yönetim Kurulu Üyesi Nurgül Şensoy, yaptığı konuşmada şunları vurguladı, “Zemin kaplama malzemeleri sektörü, uluslararası bağlantılar kurmak ve yeni iş anlaşmaları yapmak için benzersiz bir platform olan 11. Zemin Fuarı üzerinde odaklandı.

Zemin Fuarı’na verilen destek, sektörün içinde bulunduğu koşullar ve ekonominin son aylardaki genel durumu göz önüne alındığında, önemli bir mesaj niteliği taşıyor.”

2001 yılında, Marka Grup tarafından zemin kaplamaları sektörüne özel, uluslararası bir platform yaratmak amacıyla başlayan Zemin Fuarı, İstanbul Feshane’de gerçekleşen ilk gününden itibaren, 10 yıl boyunca her yıl katlanarak büyüdü. Bu yıl 11.si düzenlenecek olan Zemin Fuarı’nın, 20.000’i aşkın ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Akıl almaz bir hızla büyüyen Zemin Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da halı, parke, PVC, endüstriyel ve tüm zemin kaplama malzemelerinin sergileneceği muhteşem bir gösteriye dönüşecek. Dört gün boyunca her saatin ziyaretçiler ve katılımcılar için en verimli şekilde geçmesi amaçlanarak, her ayrıntısı titizlikle programlanan fuar, her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün Türkiye ve Avrasya’daki en önemli organizasyonu olacak.

Zemin Fuarı, sahip olduğu lider konumu, uluslararası profesyonellerden oluşan büyük ziyaretçi yelpazesinin yanı sıra, geniş ürün grubuna da borçlu. Zemin sektörü için, adeta dev bir vitrin görevi gören Zemin Fuarı, bu vitrinde yer alan tüm firmalar için tartışılmaz bir anlam taşıyor.

Sadece ticaretin değil, yaratıcılığın, vizyonun ve zemin modasının da şekilleneceği 4 günün etkisi, her sene olduğu gibi bu sene de tüm yıl boyunca devam edecek.

Zemin Fuarı’nda ayrıca, ZEMİNDER ve PARSİAD gibi kuruluşların destek verdiği farklı organizasyonlar ve trend belirleyici özel gösteriler de yer alacak. Bu durum, Zemin Fuarı’nın son gelişmeleri içeren bir ilham kaynağı olması ve gelecek vadeden yeni bağlantılar yapılmasına da zemin oluşturması nedeniyle, değerinin daha da artmasına yol açıyor.

Firmaların, yeni ürünlerini lanse etmek için Zemin Fuarı’nı tercih etmeleri ve takvimlerini fuara göre düzenlemeleri de, fuarın eşsiz pazarlama gücünün en büyük göstergesi.

Sunumların birçoğunda tüm dikkatlerin katılımcı firmaların en son ürünlerine yönlendirileceği fuarda, katılımcılar ve profesyonel ziyaretçiler arasında düzenlenecek toplantılar ise, fuarın sektöre yön veren gücünün bir diğer göstergesi.

Tanıtım Çalışmaları, Her Koldan Devam Ediyor

Marka Fuarlar Genel Koordinatörü Nurgül Şensoy, 11. Zemin Fuarı için düzenlediği basın toplantısında, fuara ilişkin tanıtım çalışmalarıyla ilgili olarak ise şunları söyledi, “Ulusal gazetelerde reklam kampanyaları ile en geniş kitleler bilgilendirilecektir.

Türkiye’nin dört bir yanındaki perakendecilerin vitrinlerine ve kentlerin yoğun bölgelerine afişler asılacaktır. Mart ayında radyo kampanyası başlatılacaktır. Aylık dergilerin Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan sayılarında ilanlar ve ücretsiz fuar giriş davetiyeleri dağıtılacaktır.

Ayrıca ilgili kişiler, ücretsiz davetiyelerini www.parkeonline.net portalından alabilirler. Ahşap, Parke, Halı ve Zemin Dergileri’nin ulaştığı binlerce mimara, mühendise, inşaat firmasına, otel, hastane ve eğitim kurumlarının satın alıcılarına ve işadamlarına özel davetiye gönderimi yapılacaktır.”

 

Katılımcı Profili, Fuara Özel Bir Nitelik Kazandırıyor.

Zemin Dünyası’nın tüm ilgili kişilerinin sabırsızlıkla beklediği fuar, katılımcılarla da göz dolduruyor.

20.000’i aşkın ziyaretçinin beklendiği fuar, katılımcıların çizdiği profil ile de ayrı bir nitelik kazanıyor.

2011 Zemin Fuarı’na, masif parke, laminat parke, lamine parke, mantar parke, parke cilâsı, parke süpürgeliği, laminat parke şiltesi, PVC, linoleum, seramik, granit, mermer, eskitilmiş taş, kompoze taş, halı elyafı, duvardan duvara halı, parça halı, el dokuma halı, kilim, akrilik, poliüretan, epoxy, kauçuk, yükseltilmiş zemin, zemin kimyasalları, zemin temizlik-bakım-koruma ürün ve gereçleri, zemin aksesuarları ve zeminle ilgili dünyanın en kaliteli ürünlerinin yerli, yabancı üreticileri, satıcıları ve uygulamacıları katılacak.

21.02.2011
Bu haber 3457 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar