HİZMET ÇEMBERİNİ GENİŞLETİYOR

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
HİZMET ÇEMBERİNİ GENİŞLETİYOR

Serdar Gökdemir: “Zemin kaplamalarındaki çeşitliliğin, yapıştırıcı sektörüne daha çok verim ve canlılık kazandıracağını düşünüyoruz.”

Zemin sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Poliser Kimya, 2011 yılında dünya piyasasına açılarak, ihracat hacmini arttırmayı ve bu güne kadar sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışını devam ettirmeyi amaçlıyor.

Poliser Kimya’nın 2011 yılı hedefleri hakkında konuştuğumuz Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Gökdemir, yapıştırıcı sektörünün, zemin kaplamalarındaki yeniliklerle doğru orantılı olarak geliştiğini belirtti.

Firmanızı tanıyabilir miyiz?

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup zemin, parke, sanayi, otomotiv, elektrik sektöründe kaliteli bir hizmet vermektedir.

Ürün çeşitleriniz nelerdir?
Ürünlerinizin özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Ürünlerimiz, parke yapıştırıcıları, otomotiv ve sanayi yapıştırıcıları, elektrik ve döküm, kalıp reçineleri, epoxy zemin boyaları. Parke yapıştırıcıları her türlü zemin için kullanılır.

Otomotiv ve sanayi yapıştırıcıları, otomotiv sektöründe kapalı ticari araç kasalarının zeminin kaplanmasında kullanılır.

Elektrik ve dokum reçineleri ise, elektrik kablo başlıklarında, ek muflarda, uç bağlantılı izolasyonlarda akvaryum filtresinde, izolatörlerde, yüksek gerilim cihazları ve telefon kablo bağlantı bobinlerinde kullanılır.

Her tip kondansatörde akma ve sızmayı önler. Ayrıca transformatör gibi cihazlarda rezonans ve titreşim yoluyla meydana gelebilecek sesi önler.

Zemin sektöründeki gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zemin kaplamalarındaki çeşitliliğin, yapıştırıcı sektörüne daha çok verim ve canlılık kazandıracağını düşünüyoruz.

2011 yılı için proje ve hedeflerinizi öğrenebilir miyiz?

Yurtiçi ve yurtdışındaki hedef kitlelerimize ulaşmayı ve zemin yapıştırıcılarımızı tanıtıp ihraç etmeyi planlıyoruz. 2011 yılında, sektörümüzde dünya piyasasına açılmak, kaliteli hizmet sunmak ve alanımızda lider firma konumuna gelmeyi amaçlıyoruz.

Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Marka Yayınlar aracılığı ile daha geniş kitlelere ulaşmayı umut ediyoruz.

28.12.2010
Bu haber 3046 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar