SÜPÜRGELİK ÜRETİMİNDE YAMANLAR GÜVENCESİ

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
SÜPÜRGELİK ÜRETİMİNDE YAMANLAR GÜVENCESİ
“36 farklı renk seçeneği ile bütün zemin kaplama alternatiflerine uygun süpürgelikler sunan Yamanlar, sürekli güncellenen renkleri ile tüketici taleplerine en hızlı cevaplayacak bir üretim organizasyonuna sahip.”

40 yıllık sektör deneyimine sahip Yamanlar, modern teknolojilerle donatılmış fabrikasında üretimini sürdürmektedir. Yamanlar üretim tesisinin yanında, içinde pazarlama biriminin de yer aldığı, merkez deposunda rantabl miktarda stok bulundurarak, hızlı ve etkin bir dağıtım politikası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Mdf profil, süpürgelik, high gloss panel kapak, lambiri, cam çıtası, pervaz ve kapı paneli gibi onlarca çeşit yarı mamul üreten Yamanlar, 2011 yılında taşınacağı yeni fabrikasının inşaatına da hızla devam etmektedir.

En üst teknolojilerin kullanıldığı 7 üretim hattı ile Türkiye’nin en büyük üreticilerinden birisi olan Yamanlar satış ve pazarlama alanında her birisi sektörde duayen olmuş kalifiye bir ekip ile müşterilerine hizmet vermektedir. Pazardan aldığı verileri sektör deneyimi ile harmanlayan Yamanlar, sürekli bir gelişim ve büyüme trendi içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yamanlar markası ile sunulan her ürün markamız güvencesi altındadır. Türkiye’nin en kaliteli üreticilerinden alınan hammaddeler, Yamanlar’ın uzman kalite kontrol ekibinin onayından sonra ürettim hattına alınır. Üretimin her aşamasında çıkan ürün yine kalite uzmanlarımızca test edildikten sonra Yamanlar’ın üstün kalite standardına uygun ürünler ambalajlanarak tüketicilere sevk edilir.

3 farklı kaplama teknolojisi ile üretilen Yamanlar Süpürgelik ürünleri, her zevk ve bütçeye uygun renk ve fiyat alternatifleri ile sunulmaktadır.

PCV Folyo Kaplı Süpürgelikler

Finiş Folyo Kaplı Süpürgelikler

Boyanabilir Süpürgelikler

36 farklı renk seçeneği ile bütün zemin kaplama alternatiflerine uygun süpürgelikler sunan Yamanlar, sürekli güncellenen renkleri ile tüketici taleplerine en hızlı cevaplayacak bir üretim organizasyonuna sahiptir. Her ay eklenen yeni renkler ile zenginleştirilen renk kartelası ve özel talepler doğrultusunda yapılan modeller ile hizmet vermektedir.

Belçika, Romanya, Cezayir, ‹ran, Gürcistan, Irak, Kosova ve Azerbaycan başta olmak üzere 20’den fazla ülkeye ürünlerini satan Yamanlar, iç pazarda elde ettiği güven ve tecrübeleri dış pazarlara da yansıtarak dış pazarlardaki müşterilerinin gönlünü fethetmiştir. Müşterilerini dost olarak gören, her türlü talep ve öneriyi dikkate alan ve hızlı geri bildirimleri ile alternatif çözümler sunan Yamanlar, dış pazarlarda da aranılan bir marka olmak hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.12.05.2010
Bu haber 3910 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar