PARKE PROFİL VE BAYİLERİ YENİ SEZONA HAZIR

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
PARKE PROFİL VE BAYİLERİ YENİ SEZONA HAZIR
Ethem İnaltekin: “Parke Profil organizasyonunun en büyük özelliği, müşteri odaklı taleplere etkin şekilde cevap vermeye çalışırken, aynı zamanda kendi konusunda müşteriyle titizlikle ilgilenmesidir.“

Parke sektöründe yurt geneline yayılmış sayıları 4000’in üzerindeki firmaların aksesuarlarının temin edilmesi amacıyla kurulan Parke Profil,

6 yıldır bu işi büyük bir istek ve özveriyle gerçekleştirmektedir.

Ülkemizde, laminat parke süpürgeliği, parke altı ses ve ısı yalıtım malzemeleri satışı yapan birçok firma mevcuttur. Ancak Parke Profil kadar bu işi büyük ölçekte yapan, Misak-ı Milli sınırlarında hizmeti en etkin şekilde veren bir organizasyon mevcut değildir. Parke Profil organizasyonunun en büyük özelliği, müşteri odaklı taleplere etkin şekilde cevap vermeye çalışırken, aynı zamanda kendi konusunda müşteriyle titizlikle ilgilenmesidir.

Sektörümüzdeki firma yapıları ne yazık ki arzulanan seviyede kurumsal altyapıya sahip değildir. Bu yüzden parke satışıyla ilgili ülke genelinde sürekli değişen stratejilerin yanısıra, firmalar aksesuar tüketimleri ve tedarikleri konusunda, imalatçı ve pazarlama misyonu olan firmalara projeksiyon sunamamaktadırlar. Parke Profil, yıllardır vermiş olduğu emekler neticesinde, sahip olduğu aktif müşteri profiline, yıllık bağlantılarla ürün tedariğinin temini konusunda projeksiyon yaratma imkanı sağlamaktadır. Müşterilerinden yıllık tüketimler konusunda sağlıklı veriler alabilen firma, bunu sıcak ilişkileriyle pekiştirerek, imalatçı firmalara aktararak müthiş bir sinerji sağlamaktadır. İmalatçı firmalar da bu altyapıdan çıkan yıllık verilere göre planlamalarını daha efektif yaparak sağlamış oldukları maliyet avantajlarını Parke Profil aracılığı ile sahaya yansıtmayı başarmaktadırlar.

Firma her yıl sezon başlamadan önce müşteri gruplarının ihtiyaçlarına göre hazırlamış olduğu uzun vadeli, etkin fiyatlı paketlerini müşterilerine sunmaktadır. Firmanın müşterilerinin yüksek teveccühleri sonucunda sevk etmiş olduğu parke süpürgeliği, dünyanın çevresini bir kere dönmüş olmasından mütevellit, 2010 yılında müşterilerinin seçimlerine göre uzun ve yorucu bir sezona enerjik, dinlenmiş olarak girebilmeyi; dünyanın dört bir tarafına müşterilerine özel programlanmış turlarla seyahat programları düzenlemektedir.

Parke Profil 2010 yılında da tedarikçilerinin güçlü desteği ile ülke genelindeki servisini en etkin şekilde verebilmek amacıyla parke sektörünün hizmetindedir.
15.03.2010
Bu haber 3852 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar