PARKEYE DEĞER KATAN ÜRÜNLER

Özgür Yüksel: “Kuruluşundan bu güne kadar kaliteli çizgisini artarak devam ettiren firmamızı sektöründe aranan bir marka haline getirmek en büyük hedefimizdir.”

Zemin sektöründe kaliteli bir hizmet sunmak için yola çıkan CDY Flooring, 2008 yılından bu yana sektöre yeni çözümler, yeni fikirler getirerek kaliteli bir hizmet sunuyor.

Dünyaca ünlü Loba ve Laegler firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan CDY Flooring, parke cila ve yağlarından, zımpara ve sistre makinelerine kadar bir çok kaliteli ürünle hizmet veriyor.

CDY Flooring, 2011 yılında distribütörlüğünü yaptığı markalara ait ürünleri, sektörde aranılan ürünler haline getirmeyi, bayi ağını genişletmeyi ve 2008 yılından bu yana sürdürdüğü kaliteli hizmeti devam ettirmeyi amaçlıyor.

159848622Firmanızı tanıyabilir miyiz?

CDY Flooring 2008 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı, zemin sektörünün ihtiyacı olan kaliteli, rekabetçi, nitelikli ürün, profesyonel ve yenilikçi çözümleri firmamız bünyesinde toplayarak kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Bu amaç ile ilk distribütörlüğüne Alman Janser firmasını bünyesine katarak başlamıştır. 2008’in ikinci yarısında sektöründe dev cila firması Loba’nın distribütörlüğünü almıştır.

2010’un ikinci yarısında yine bir Alman firması olan parke zımparalama makinelerinde dünya lideri Laegler firmasının da distribütörlüğünü de alarak büyümesine devam etmiştir.

Ürün çeşitleriniz nelerdir? Ürünlerinizin özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız, Loba firmasından Parke cilaları ve parke yağları, Laegler firmasından zımpara ve sistre makineleri, Janser firmasından zemin sektörüne ait her türlü makine ve el aletleri, ithalat ve satışını yapmaktadır.

Loba ürünleri profesyonel ustalar için maksimum ürün güvenirliği ve en iyi teknolojiye sahip ürünlere sahiptir. Ahşap ve mantar zeminler için su bazlı cilayı geliştirmiş olan ilk firmalardandır.

Aşınma dayanımı, su iticilik, kir tutmazlık ve ayrıca kimyasal dayanıklılığı ile özel kullanım alanlarına uygundurlar. Aynı zamanda sahip olduğu bakım ve temizlik malzemeleri ile de mükemmel bakımı sağlar.

Laegler zemin zımpara makineleri fonksiyonel ve ergonomik mükemmelliği temsil etmektedir. Efsanevi Hummel’den tek diskli zımpara makinesi Single’a kadar, profesyonel zemin uygulamaları için en kapsamlı ve yüksek kaliteli makineleri sunar.

Laegler makinelerinin bütün parçaları dizayn edildikleri şekle göre, kullanan tarafından büyük bir çaba ve zaman harcamadan, temizlenebilir ve bakımı yapılabilir. Janser Gmbh firması ile de zemin sektörüne yönelik makine, el aletleri ve sarf malzemeleri ihtiyacını karşılamaktayız.

Parke sektöründeki gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kriz yaşayan parke sektörünün çoğalan toplu konut projeleriyle orta ve uzun vadede bu krizi atlatacağına inanıyoruz. Bu inancımızı müşterilerimizden gelen kaliteli ve doğru ürün tercihleri de güçlendirmektedir.

2011 2011 yılı için proje ve hedeflerinizi öğrenebilir miyiz?

Temsilcisi olduğumuz markalara ait ürünleri, sektörde aranan, ihtiyaç duyulan ürünler haline getirmek. Bu amaçla yurt içinde bayilik ağını genişleterek, müşterilerimize kaliteli hizmet vermektir.

2009 ve 2010 yıllarında Loba ve Laegler firmalarıyla düzenlediğimiz parke zımparalama, cila ve yağ uygulama seminerlerine yenilerini ekleyerek, sektörüne değer katan bir firma olmaktır.

Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Kuruluşundan bu güne kadar kaliteli çizgisini artarak devam ettiren firmamızı sektöründe aranan bir marka haline getirmek en büyük hedefimizdir.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr