PARKE SÜPÜRGELİĞİ

Başol Korkmaz: “Laminat parke, başlangıcından bugüne kadar hızlı bir gelişim kaydetti; kalite-fiyat oranında iyi bir noktaya geldi. Bugün baktığımızda zemin kaplama malzemeleri içinde laminat parke ilk sıraya yerleşti. Laminat parkeyle beraber tamamlayıcı ürünler olan süpürgelik, şilte gibi ürünlerde de ciddi ilerleme kaydedildi.“

Firmanızı tanıyabilir miyiz?

40 yıllık sektör deneyimi, modern teknolojisi ve eğitimli personeliyle iç ve dış pazarda atılımlar yapan Yamanlar, yüksek kalite standartlarına sahip üretimi ile sektörün zirvesine emin adımlarla ilerlemektedir.

Yamanlar üretim tesisinin yanında, içinde pazarlama biriminin de yer aldığı, merkez deposunda rantabl miktarda stok bulundurarak, hızlı ve etkin bir dağıtım politikası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Mdf profil, süpürgelik, high gloss panel kapak, lambiri, cam çıtası, pervaz ve kapı paneli gibi onlarca çeşit yarı mamul üreten Yamanlar, ekim ayı içerisinde kapı imalatına başlayarak ürün gamını zenginleştirecektir.

En üst teknolojilerin kullanıldığı 7 üretim hattı ile Türkiye’nin en büyük üreticilerinden birisi olan Yamanlar, satış ve pazarlama alanında her birisi sektörde duayen olmuş kalifiye bir ekip ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Pazardan aldığı verileri sektör deneyimi ile harmanlayan Yamanlar, sürekli bir gelişim ve büyüme trendi içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

PARKE SÜPÜRGELİĞİ

Ürün çeşitleriniz nelerdir? Ürünlerinizin özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Yamanlar markası ile sunulan her ürün markamız güvencesi altındadır. Türkiye’nin en kaliteli üreticilerinden alınan hammaddeler, Yamanlar’ın uzman kalite kontrol ekibinin onayından sonra ürettim hattına alınır.

Üretimin her aşamasında çıkan ürün yine kalite uzmanlarımızca test edildikten sonra Yamanlar’ın üstün kalite standardına uygun ürünler ambalajlanarak tüketicilere sevk edilir.

3 farklı kaplama teknolojisi ile üretilen Yamanlar süpürgelik ürünleri, her zevk ve bütçeye uygun renk ve fiyat alternatifleri ile sunulmaktadır.

PCV Folyo Kaplı Süpürgelikler, Finiş Folyo Kaplı Süpürgelikler ve Boyanabilir Süpürgelikler olmak üzere üç grup süpürgelik üretimimiz vardır. 36 farklı renk seçeneği ile bütün zemin kaplama alternatiflerine uygun süpürgelikler sunan Yamanlar, sürekli güncellenen renkleri ile tüketici taleplerini en hızlı cevaplayacak bir üretim organizasyonuna sahiptir.

Her ay eklenen yeni renkler ile zenginleştirilen renk kartelası ve özel talepler doğrultusunda yapılan modeller ile ilgili güncel bilgileri pazarlama yetkililerimizden öğrenebilirsiniz.

Parke sektöründeki gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Laminat parke, başlangıcından bugüne kadar hızlı bir gelişim kaydetti; kalite-fiyat oranında iyi bir noktaya geldi. Bugün baktığımızda zemin kaplama malzemeleri içinde laminat parke ilk sıraya yerleşti.

Laminat parkeyle beraber tamamlayıcı ürünler olan süpürgelik, şilte gibi ürünlerde de ciddi ilerleme kaydedildi. Avrupa’da parke sektöründe bir düşüş görünse de Türkiye’de parke sektörünün geleceği aydınlık gözüküyor.

2011 yılı için proje ve hedeflerinizi öğrenebilir miyiz?

Yeni fabrika inşaatımız tamamlandı, kapasite artışımızla beraber yurtiçi ve yurtdışı pazarda etkinliğimizi artırmayı hedefliyoruz.

2011 yılında farklı modelleri piyasa sunacağız, 2010 yılı içerisinde renk çeşitliliğimizi artırdık, yeni renklerimiz yolda geliyor.

Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Ülkemiz ve sektörümüzdeki herkese sağlık mutluluk ve başarılar diliyoruz.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr