MARKA GRUP SANGHAY’DA

Hollanda kökenli fuarcılık şirketi VNU, tarafından organize edilen halı ve zemin kaplamaları sektörünün Asya’daki önemli etkinliklerinden Domotex Asya / China Floor Fuarı, 25-28 Mart 2013 tarihleri arasında Sanghay’da düzenleniyor. Yıllardır bu fuarda stand açan Marka Grup, bu yıl da yerini aldı.

MARKA GRUP SANGHAY’DA

Çin’in Shangay kentinde düzenlenen Domotex Asya China Floor Fuarı, 25-28 Mart 2013 tarihleri arasında düzenleniyor. Fuarın organizatörü Hollandalı VNU Fuarcılık Şirketi’nden yapılan açıklama şöyle: 2012 yılındaki fuarımızı ziyaret eden misafirlerimizin üzerinde fikir birliğine vardığı düşünce, Domotex Asya /Çin Zemin Fuarı’nın, Asya- Pasifik bölgesindeki zemin ve zemin kaplamaları pazarını anlayabilmek, yeni ürünler konusunda bilgilenmek ve en uygun tedarikçilerle bağlantı kurabilmek için en güvenilir ve en etkili platform olduğu yönündedir. Domotex Asya, işlerini geliştirmek, yeni iş fırsatlarından faydalanmak ve daha büyük başarılar elde etmek için bu endüstrideki tüm önde gelen aktörlerin katıldığı bir organizasyon olup Şanghay şehri zemin kaplama dünyası için bir buluşma noktası niteliğindedir. Bu sene fuar alanındaki şu etkinlikler gerçekleştirilecektir: WFF (Dünya Zemin Platformu) Dünya Zemin Forumu (WWF) İş dünyası ve akademik dünyanın önde gelen saygın isimlerinin katıldığı, sektörün üst düzey profesyonellerinin küresel ve bölgesel ekonomilerin •PARKE 18• DOMOTEX ASIA/CHINAFLOOR durumuyla ilgili olarak birbirleriyle diyalog kurdukları ve küresel zemin endüstrisini geliştirmek ve tanıtmak hedefini taşıyan bir toplantı platformudur.

Çin Ahşap Zemin Perakendecileri Konferansı

marka-grup-shangay-1

Asya’daki en büyük yıllık zemin sektörü perakendecileri toplantısında, meşhur zemin markaları ve Çinli ve uluslararası perakendeciler bir araya geleceklerdir. Bu konferansta, perakende pazarı analiz edilecek ve perakende satışlar, operasyonlar ve teknik konularla ilgili gerçekleştirilen profesyonel eğitimlerin faydaları değerlendirilecektir.

Çin Hastane İnşası Endüstrisi Toplantısı

marka-grup-shangay-2

Bu forum, inşaat malzemesi üreticilerini, hastane inşa eden firmaları, mimar gruplarını ve müteahhitleri bir araya getirecektir. Bu üst düzey platformda yeni inşaat metotları tartışılacak ve hastane inşasında gerek Çinli gerekse uluslararası firmaların başarılarıyla ilgili deneyimler paylaşılacaktır.

Çin Depo ve Lojistik Forumu

Bu forum, tıbbi ve tehlikeli maddeler ile gıda ürünlerinin depolandığı tesislerin inşasına odaklanacak olup önde gelen Çinli depo sahiplerini, lojistik girişimcilerini, akademik uzmanları ve depo inşaat malzemesi üreticilerini bir araya getirecektir.

Şanghay Mimarlık Fuarı

Şangay’da her yıl düzenlenen ve bu sene en baştan yenilenerek organize edilen Mimarlık Fuarı, mimarların ve tasarımcıların katılımıyla bir kez daha Domotex Asya/ Çin Zemin Fuarı 2013 kapsamında gerçekleştirilecektir. Çin inşaat sanayisinde gelecekte yaşanması beklenen gelişmelerle ilgili özel konu başlıkları seminerler ve forumlar kapsamında tartışılacaktır.

Halı Teknoloji Forumu

Halı üreticilerine hitap eden, halı teknolojileri ve sektördeki yeniliklerle ilgili konuların tartışılacağı teknik içerikte bir forum düzenlenecektir. Çin’deki ve dünyadaki halı sanayisini etkileyen yenilikler, fırsatlar ve sorunlar tartışılacaktır.

Zemin Teknoloji Forumu

Zemin teknolojilerine ve bu alandaki yeniliklere odaklanan teknik bir forumdur. Çin’deki ve Asya’daki zemin teknolojileri sektörü derinlemesine analiz edilecek ve sektörün gelişimiyle ilgili olarak çeşitli fırsatlar ve çözüm önerileri masaya yatırılacaktır.

Materia’dan “Gelecekteki Zeminler İçin Materyaller”

Bu sergi, sanayi tesislerindeki zemin kaplamalarından lüks ev zemin kaplamalarına, cam kaplamalardan birbirinden renkli halılara, zemin sanayisinde tüm dünyaya hakim olan trendleri gözler önüne serecektir.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr