Kastamonu Entegre’den, Bayilerine Karayipler Tatili

Hayat Holding çatısı altında faaliyet gösteren Kastamonu Entegre, 85 bayisini Karayipler’de ağırladı.

Kastamonu_Entegre_Karayipler_Tatili

Orman ve ağaç ürünleri sektöründe üretim yapan Kastamonu Entegre, kış seyahat kampanyası kapsamında satış hedefini gerçekleştiren 85 bayisini ödüllendirdi. Türkiye’nin farklı bölgelerinden eşleri ile birlikte 9 gece 10 gün süren Karayipler tatiline katılan bayiler kış ortasında yazın keyfini çıkardı.

Kastamonu_Entegre_Karayipler_Tatili (2)

İstanbul’dan yola çıkan 170 kişilik grup, Miami Şehir Turu ile rüya gibi bir tatilin başlangıcını yaptı. Miami’de Coral Gable, Down Town, Holocaust Memorial, Ocean Drive, Miami Beach ve Küba Mahallesi’ni gezen bayiler, eşleri ile keyifli bir gemi yolculuğunun ardından 1503 yılında Kristof Kolomb tarafından keşfedilen Grand Cayman Adası’nda Kaplumbağa Çiftliği’ni gezdikten sonra Tortuga Rom Fabrikası’nı ziyaret etti. Grand Cayman Adası’nda yer alan Hell (Cehennem) isimli volkanik oluşumu da görme fırsatı yakalayan Kastamonu Entegre bayileri, Stingray Koyunda evcil stringraylerle yüzme şansı da buldu.

Kastamonu_Entegre_Karayipler_Tatili (1)

Grup, Miami’de Yıldızlar Adası Turu ile Hollywood yıldızlarının ve dünyanın sayılı zenginlerinin evlerinin bulunduğu Star ve Fisher Adaları’nı gezerek, birbirinden ihtişamlı malikâneleri görmenin ardından İstanbul’a dönerek Kastamonu Entegre’nin hediyesi olan muhteşem tatili sonlandırdı.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr