AHŞAPLAR BU BAHAR “GENÇ”LEŞİYOR!

“Ahşaba Değer Katıyoruz” sloganıyla mobilya boyası ve vernik üretimi yapan, sektörünün lider markası Genç, Genç Aqua Su Bazlı Dış Mekan Emprenye ve Son Kat Vernik ürünleriyle dış mekan ahşapların ihtiyaç duyduğu bahar bakımı için maksimum performans sunuyor.

Kışın sert hava şartlarında yıpranan dış mekan ahşap yüzeylerin ömrünü uzatmak için her yıl ahşapların elden geçirilmesi, temizlenmesi ve bakımının yapılması büyük önem taşıyor. Genç Aqua Su Bazlı Emprenye ve Son Kat Vernik ürünleri UV ışınlarına karşı koruma altına alınan ahşapların, ömürlerinin de uzaması sağlanıyor.

Ahsaplari Yaza Hazirlayin

Ahşap bakımı uygulama sürecinde, mevcut yüzeyin zımparalanarak toz ve yağdan arındırılmasının ardından, ilk olarak fırça ile Genç Aqua Su Bazlı Emprenye ürünü, sonrasında da yine fırça veya sprey ile Genç Aqua son kat vernik uygulanıyor.

Genç Aqua Emprenye ve Son Kat Vernik ürünleri, bahçe mobilyaları, çitler, çardaklar, balkon, ahşap giydirme gibi tüm dış mekan ahşap yüzeyler için uygun. Genç ürünleriyle bakımı gerçekleştirilen ahşaplar, kötü hava şartlarına karşı uzun süre dayanıyor ve parlaklık değerini koruyarak nefes alıyor.

Kolay uygulama şekli, ahşap ürünlerin ömrünü uzatması, parlaklık değerini uzun süre koruması nedeniyle tercih edilen Genç Aqua Emprenye ve Son Kat Vernik ürünleri, farklı renk seçenekleriyle de dekoratif dokunuşlara imkan sunuyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr