AHŞABIN DOĞALLIĞI EVLERE YANSIYOR

“15 ve 20 mm kalınlıklarında masif ve lamine parke imalatı yapan Multitop Floor masif parkeleri Massivo, 15,5 mm kalınlığındaki lamine parkeleri 4 Seasons ve 20 mm kalınlığındaki lamine parkeleri MTF isimleri altında pazarlamaktadır.”

Üretiminin tamamını Hollanda’da yapan Multitop Floor, bünyesinde Haro gibi dünya markasını bulunduran Konak İnşaat firması ile Türkiye pazarına girdi. Ürün yelpazesi içinde 28 cm genişliğe kadar lamine ve masif parkeler bulunan Multitop Floor, yüksek kaliteli parke üretmeyi kendisine ilke edinmiş, ürünlerini tüm Avrupa ve Amerika’ya ihraç eden bir Hollanda firmasıdır. Meşe, Merbau, Kanada Akçaağacı, Ipe, Kuzey Amerika Cevizi, Güney Amerika Cevizi, Teak, Wenge, Afzelia, Scupira cinslerinden imal edilen parkeler, ihraç edilmeden önce kalite kontrolünden geçer ve bu sayede ihraç edilen parkelerin %100 kaliteli ve sorunsuz ürün olduğundan emin olunur. Üretilen masif parkeler bilgisayar sistemli fırınlarda %8-%10 nem derecesine kadar kurutulur ve sonrasında son model Weining Profil makinelerinde ebatlanarak, paketlenirler. Yine aynı sistemde kurutulan ahşap lameller,

AHŞABIN DOĞALLIĞI EVLERE YANSIYOR

1. sınıf kontraplak üzerine 5,5 mm ve 3,5 mm kalınlığında olmak üzere preslenerek lamine edilir ve müşterilerin beğenisine lamine parke olarak sunulur. Masif ve lamine meşeler firmanın kendi bünyesinde yaptığı 20 değişik renk ile siparişe göre özel olarak da renklendirilebilmekte ve cilalanabilmektedir. Ahşabın tüm doğallığını evlere yansıtma düşüncesinde olan Multitop Floor bitiş yüzeyi olarak Saicos Markalı yüksek kaliteli yağlar kullanmaktadır. 15 ve 20 mm kalınlıklarında masif ve lamine parke imalatı yapan Multitop Floor masif parkeleri Massivo, 15,5 mm kalınlığındaki lamine parkeleri 4 Seasons ve 20 mm kalınlığındaki lamine parkeleri MTF isimleri altında pazarlamaktadır.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr